EN SON YAZILAR

Misafir Yazarlık

Misafir Yazar olarak yazılarınızı bu sitede paylaşmak ister misiniz?

Göndereceğiniz yazılar bir çok kişiye ulaşabileceği gibi eğer siteniz varsa kalıcı back link sağlamak için de birebirdir.

Sitenin içeriğine uygun yazılarınızı iletişim formundan gönderebilirsiniz.

Misafir Yazar olarak paylaşılan yazılara örnek isterseniz bu linkten bakabilir veya kategoriler içinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler…

 

 

20 yorum

 1. (0212) 589 4884 beni bu numaradan aradılar saçma sapan konuştular ne yapmam gerekiyor

 2. Hiç bir şey yapmayın, bir daha ararlarsa tersleyin.

 3. Elimizde ses kaydı var diyolar

 4. Ses kaydıyla birşey olmaz. Islak imzalı bir sözleşme yoksa ortada sıkıntı olmaz. Korkutmak için böyle söylüyorlar, rahat olun.

 5. Teşekkür ederim Allah razi olsun

 6. Rica ederim, endişe etmeyin, bir şey olmaz.

 7. Bir sene önce amcaoglunu aramış lar para istediler ben kendi kredi kartım ile yatırdim şimdi durmadan ariyorlar

 8. Kredi kartı ekstrenize bakın, tekrar çekebilirler, gerekirse bankanızı arayıp iptal ettirin, sonra zor olabilir.

 9. IPTAL ettirdim o karti

 10. O zaman sıkıntı yok

 11. +90 212 589 4884 abi bu numaradan Bir daha aradılar 350 tl borcun var diyor yine

 12. Numaraları engellemek lazım, fakat yeni numaralarla tekrar arayabilirler. Etrafınıza da konuyu anlatın, onlar bu tuzağa düşmesinler.

 13. Abi iş adresini nerden buluyor bu şerefsiz ler

 14. Bizim bilgilerimizi bu tip kişilere/şirketlere satanlar var, oradan temin ediyorlar.

 15. 3 gün önce eşimin telefonundan arandık telefonu açtım. Eşimi sordu telefona cevap veremeyeceğini söyledim. Sonra ne için aradıklarını sordum tekrar eşimi istedi bentekrar müsait olmadığını söyleyip yine sordum bana:
  Hanımefendi ne kadar merak ediyorsunuz diyerek çirşefleşmeye başladı. Bende aradığınız eşimin telefonu merakımın normal olduğunu söyleyip kızarak telefonu kapattım. Tekrar geri arayıp bana hakaret edip eşimin 3.800 TL çek-aup borcu olduğunu söyleyip bu da size kapak olsun dermişcesine yüzüme kapattı.
  2 gün sonra tekrar eşimi aradı anlaşma ve ses kaydının olduğunu iptal durumunda 375 TL iptal parası ödememizi ardından kredi kartı numaramızı istedi. Uzun süre tartıştı. Ama biz ödemedik

 16. 02129989247 arayan numara bu numaraydı bilginize…

 17. +90 850 360 0549 bu numara dan aradılar ve bir banka ismi verdiler ve kart aydati vb şeylerin geri gecesini sağlayacağını söyledi ve normal banka yi arayınca yönlendirilmesi nasıl oluyor ise aynısı kart numaramı girmemi istedi sonra arka yüzünde ki güvenlik kodunu ve sonra kapandı tekrar aradım makruz tlf açık ama normal şekilde yine aynı şeylerden bahsetti

 18. bugünde beni 0850 5328771 den aradılar.ben geri döndüm adreslerini istedim.geliyim sözleşme imzalayım diye vermediler tabiki sahtekarlar.bende 155 i aradım telefon numarasını verip şikayet kaydı açtırdım.inşallah ilgilenirler.

 19. Merhaba,
  Bana da misafir yazar olabilirsiniz. Misafir olan bloglara yaptığım katkıyı paylaştığım bir çalışmayı misafir yazarlık sayfamda paylaştım. İlgilenirseniz bakabilirsiniz.

 20. Teşekkür ederim, ilk fırsatta değerlendireceğim.

Yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.