Misafir Yazarlık

Misafir Yazar olarak yazılarınızı bu sitede paylaşmak ister misiniz?

Göndereceğiniz yazılar bir çok kişiye ulaşabileceği gibi eğer siteniz varsa kalıcı back link sağlamak için de birebirdir.

Sitenin içeriğine uygun yazılarınızı iletişim formundan gönderebilirsiniz.

Misafir Yazar olarak paylaşılan yazılara örnek isterseniz bu linkten bakabilir veya kategoriler içinden ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler…

 

 

20 Yorum

 • asi

  Bir sene önce amcaoglunu aramış lar para istediler ben kendi kredi kartım ile yatırdim şimdi durmadan ariyorlar

 • E -T-K

  3 gün önce eşimin telefonundan arandık telefonu açtım. Eşimi sordu telefona cevap veremeyeceğini söyledim. Sonra ne için aradıklarını sordum tekrar eşimi istedi bentekrar müsait olmadığını söyleyip yine sordum bana:
  Hanımefendi ne kadar merak ediyorsunuz diyerek çirşefleşmeye başladı. Bende aradığınız eşimin telefonu merakımın normal olduğunu söyleyip kızarak telefonu kapattım. Tekrar geri arayıp bana hakaret edip eşimin 3.800 TL çek-aup borcu olduğunu söyleyip bu da size kapak olsun dermişcesine yüzüme kapattı.
  2 gün sonra tekrar eşimi aradı anlaşma ve ses kaydının olduğunu iptal durumunda 375 TL iptal parası ödememizi ardından kredi kartı numaramızı istedi. Uzun süre tartıştı. Ama biz ödemedik

 • Ahmet

  +90 850 360 0549 bu numara dan aradılar ve bir banka ismi verdiler ve kart aydati vb şeylerin geri gecesini sağlayacağını söyledi ve normal banka yi arayınca yönlendirilmesi nasıl oluyor ise aynısı kart numaramı girmemi istedi sonra arka yüzünde ki güvenlik kodunu ve sonra kapandı tekrar aradım makruz tlf açık ama normal şekilde yine aynı şeylerden bahsetti

 • m.hakan

  bugünde beni 0850 5328771 den aradılar.ben geri döndüm adreslerini istedim.geliyim sözleşme imzalayım diye vermediler tabiki sahtekarlar.bende 155 i aradım telefon numarasını verip şikayet kaydı açtırdım.inşallah ilgilenirler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: