Tanıtımlar

Medipa İle Tekerlekli Sandalye Alışverişim ve Öğrendiklerim

Kısa bir süre önce bir arkadaşım için tekerlekli sandalye bakmamız gerekti. Ben de internet sektöründe olduğum için bana güvenilir bir yerden almak istediğini söyledi. Tam olarak ne istediklerini bilmediğim için bazı anahtar kelimelerde aramalar yaptıktan sonra ürünlerin listelendiği reklamlara tıkladım.

Medipa markasıyla aktif olan bir e-ticaret sitesinin ürününü incelemeye başladım. Birkaç ürün inceledikten sonra linkleri kayıt ederek bu süreci tamamladım.

imc-109-ozellikli-akulu-tekerlekli-sandalye

Arkadaşımla bir – iki gün sonra tekrar görüştük, yanıma geldiğinde Medipa tarafından blog kısmında oluşturulmuş yazılardan edindiğim bilgilerle biraz olsun ne istediğini sordum. Wollex akülü tekerlekli sandalye istediğini söyledi. Ben de ilgili kategoriye giderek burada bulunan ürünleri göstermeye başladım. Ürünler inceledikten ve Wollex W1104 model akülü tekerlekli sandalyeyi sepete attıktan sonra ödeme seçeneklerine baktık ve yüzümüzü güldüren bir durumla karşılaştık.

4 faklı seçenek ile ödeme yapabilme imkanı sunmuşlar. Yani kredi kartın yoksa kapıda ödeme yöntemiyle ürünleri teslim alabiliyoruz. Bu durum bizim için avantaj oldu fakat ürünler hakkında bazı sorular sormak için üst kısmında bulunan sipariş hattını aradık. Sitenin sahibi Serdar Bey ile görüşerek(her sorumuza titizlikle cevap verdi.) gerekli bilgileri aldıktan sonra ürünün siparişini kapıda ödeme yapılacak şekilde verdik.

Birçok marka’nın sitesine baktım fakat ya illa kayıt olmak gerekiyor veya kredi kartı ödemesi alıyorlar sadece. Dikkatimi çeken ise fiyat karşılaştırma yaptım, bazı ürünlerde diğer markalara göre fiyatları çok olmasa da ucuzluk söz konusu.

Ürün temiz bir şekilde elimize ulaştı ve arkadaşımla 1 hafta sonra görüştüğümüzde çok memnun olduğunu söyledi. Bu durum beni de mutlu etti ve sizinle paylaşmak istedim.

Bu arada bir tekerlekli sandalye satışı yapan bir sitenin hiçbir fikri olmayan kişiler düşünülerek blog kısmını aktif etmesi ve orada bilgiler vermesini çok değerli bulduğumu tekrar söylemeliyim.

Ben bu alışveriş serüvenimden mutlu ve bir şeyler öğrenerek ayrıldım. Benim e-ticaret sitesi ile bir anım böyle geçti. Umarım en kısa sürede en iyi yerlere gelirler.

Sizin de ihtiyacınız veya arkadaşlarınızın ihtiyacı olur diye site adresini de paylaşayım:

http://www.tekerlekliakulusandalye.com/

 

Bu bir advertorial içeriktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir