Tanıtımlar

Kazdağları Bungalov Evler – Akçay Otelleri

Cenneti Kaz Dağları’nda bulacaksınız! Tam anlamıyla dünyadaki cennet. Tatil denince aklınıza ne geliyorsa Kazdağlarında bulunan bungalov otelde hepsini bulabilirsiniz. Doğasıyla, havasıyla ve konaklayacağınız bungalov evler ile doğal yaşama bir adım yaklaşmış olacak, şehir hayatı stresinizden kilometrelerce uzaklaşmış olacaksınız. Üstelik uzakta değil, Kazdağları’nda Akçay’da.

Neler Yapabilirsiniz

idavilla.com

Doğanın sesini dinleyerek dinlenmek kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? Otel olanaklarından yararlanarak, kaz dağlarına yürüyüş yapabilir, daha önce görmediğiniz güzellikleri fotoğraflama imkanına sahip olabilirsiniz. Aksiyon sevenler için ATV ve Jeep safari imkanlarını da kullanabilirsiniz. Hatta ve hatta eğer ilginizi çekiyor ise avcılık bile yapabilirsiniz. Aksiyon bana göre değil diyenlerdenseniz, doğası ile ruhunuzu dinlendirdiğiniz otel bünyesindeki spa, sauna, hamam, kaplıcalar, yüzme havuzları ve özel spor faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz.

Konaklama İmkanları

idavilla.com

Dilerseniz bungalov villalarda, dilerseniz apart dairelerde konaklayabilir hatta dilerseniz Kazdağlarında doğanın içinde ev sahibi olabilirsiniz. Detayları gittiğinizde görüp kararınızı verebilirsiniz. Plaja 50 mt yürüme mesafesinde, çocuklarınızın oynayabileceği sevimli hayvanların ve oyun parkının bulunduğu, ücretsiz otopark hizmeti bulunan, tüm açık alanlarda ücretsiz internet kullanabileceğiniz, restoranında köy kahvaltısının ve eşsiz yemeklerinin tadını çıkaracağınız muhteşem bir tatile hayır demezsiniz.

Doğa ile İçiçe

idavilla.com

Bilindiği üzere, yapılan araştırmalar sonucunda da kanıtlandığı gibi, Türkiye’nin en temiz havasına sahip bölgesi Kaz Dağları’dır. Astım ve KOAH hastalarına özellikle yaşamaları tavsiye edilen bölgede, siz de temiz havanın tadını ailenizle nezih bir ortamda çıkarmak istemez misiniz? Otel bölgesinde sıkça rastlayacağınız zeytin ve mandalina ağaçlarından gelen taze meyve kokuları, iştahınızı kabartacak, gördüğünüz doğa manzaraları şehir hayatına dönmenize engel olacaktır.

Hala düşünüyorsanız vakit kaybetmeden idavilla.com.tr sitesini ziyaret edebilir, detaylı bilgi edinebilir, hatta bu eşsiz otelin misafirlerinin gözünden çektikleri fotoğrafları inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Cennet güzelliklerine şahit olmak için acele edin.

Web: http://www.idavilla.com.tr

Telefon : 0266 384 96 91

Açık Adres : Çanakkale Asfaltı Üzeri, İshakbey Sitesi No:1 Balıkesir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir